• 24 STY 20

    Uniwersytet Szczeciński poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Informatyk w Uczelnianym Centrum Informatycznym (UCI)

    Uczelniane Centrum Informatyczne (UCI) Uniwersytetu Szczecińskiego poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Informatyk:

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych
      z obsługą komputerów i programów komputerowych,
    • obsługa wewnętrznego systemu zgłoszeń diagnozowanie i usuwanie usterki komputerów,
    • instalacja podstawowego oprogramowania w ramach posiadanych licencji,
    • re-instalacja systemu operacyjnego (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10) oraz konfiguracja sterowników,
    • optymalizacje oprogramowania i konfiguracji komputerów pod kątem zastosowań specjalnych,
    • Podłączenie i konfiguracja urządzeń peryferyjnych sprzętu komputerowego,
    • współpraca z kadrą naukową i jednostkami US,
    • udział w projektach realizowanych na US,
    • utrzymanie i zapewnienie ciągłości pracy użytkowników,
    • inne czynności, związane z obsługą informatyczną obsługiwanych jednostek.

    Wymagania:

    • wykształcenie informatyczne,
    • znajomość tematyki bezpieczeństwa stacji roboczych,
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z
      dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • prawo jazdy kat B wraz z własnym środkiem transportu.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w instytucji o ustabilizowanej pozycji,
    • pełny wymiar etatu,
    • możliwość rozwoju i samorealizacji,
    • dodatkowe szkolenia oraz zdobywanie cennego doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami,
    • uczestnictwo w szkoleniach,
    • miłą atmosferę pracy.

    Wymagane dokumenty:

    Uczelnia zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 28.02.2020 r. na adres:
    rekrutacja-uci@usz.edu.pl

    Bliższe informacje dotyczące w/w naboru można uzyskać pod nr telefonu:

    Uczelniane Centrum Informatyczne US – 91 444 1179