• 26 PAŹ 17

    SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH w Sekcji Zamówień Publicznych.

    Uniwersytet Szczeciński poszukuje kandydatów do  pracy na stanowisku SPECJALISTY DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH w Sekcji Zamówień Publicznych

    Kryteria wymagane:

    1. wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne,
    2. min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    3. znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych regulujących kwestie związane z udzielaniem zamówień publicznych,
    4. wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej, w tym SIWZ,
    5. nieposzlakowana opinia, samodzielność i odpowiedzialność,
    6. umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    7. niekaralność (w oparciu o oświadczenie kandydata),
    8. znajomość języka angielskiego.

    Kryteria dodatkowe:

    1. ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
    2. ukończone szkolenia z zakresu zamówień publicznych,
    3. doświadczenie w udzielaniu zamówień publicznych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    4. znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

    Zakres obowiązków:

    1. przygotowanie i realizacja postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych,
    2. koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego,
    3. prowadzenie, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji przetargowej,
    4. udział w pracach komisji przetargowych.

    Wymagane dokumenty aplikacyjne:

    1. życiorys,
    2. list motywacyjny,
    3. podanie w sprawie zatrudnienia kierowane do Kanclerza US,
    4. dokumenty poświadczające doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe,
    5. oświadczenie kandydata o niekaralności.

    Wymagana jest klauzula upoważniająca do przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

    Pozostałe informacje związane z naborem:

    1. termin naboru: do 30.11.2017 r.
    2. oferty należy składać w zamkniętych kopertach opisanych „oferta zatrudnienia – specjalista ds. zamówień publicznych”,
    3. oferty opisane w sposób, o którym mowa w pkt 2 składać należy osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Sekretariat Kanclerza Uniwersytetu Szczecińskiego, al. Papieża Jana Pawła II Nr 31, 70-453 Szczecin,
    4. wybrane osoby zostaną poinformowane o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

    Oferty niezakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji zostaną zniszczone.