• 09 PAŹ 17

    SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

    Uniwersytet Szczeciński poszukuje kandydatów do  pracy na stanowisku SPECJALISTY DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH w Sekcji Zamówień Publicznych.

    Kryteria wymagane:

    • wykształcenie wyższe prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne,
    • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych regulujących kwestie związane z udzielaniem zamówień publicznych,
    • wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej, w tym SIWZ,
    • nieposzlakowana opinia, samodzielność i odpowiedzialność,
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
    • niekaralność (w oparciu o oświadczenie kandydata),
    • znajomość języka angielskiego.

    Kryteria dodatkowe:

    • ukończone studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
    • ukończone szkolenia z zakresu zamówień publicznych,
    • doświadczenie w udzielaniu zamówień publicznych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    • znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie i realizacja postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego,
    • prowadzenie, uzupełnianie i archiwizacja dokumentacji przetargowej,
    • udział w pracach komisji przetargowych.

    Wymagane dokumenty aplikacyjne:

    • życiorys,
    • list motywacyjny,
    • podanie w sprawie zatrudnienia kierowane do Kanclerza US,
    • dokumenty poświadczające doświadczenie oraz kwalifikacje zawodowe,
    • oświadczenie kandydata o niekaralności.

    Wymagana jest klauzula upoważniająca do przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

    Pozostałe informacje związane z naborem:

    • do 23.10.2017 r.,
    • oferty należy składać w zamkniętych kopertach opisanych „oferta zatrudnienia – specjalista ds. zamówień publicznych”,
    • oferty opisane w sposób, o którym mowa w pkt 2 składać należy osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Sekretariat Kanclerza Uniwersytetu Szczecińskiego, al. Papieża Jana Pawła II Nr 31, 70-453 Szczecin,
    • wybrane osoby zostaną poinformowane o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

    Oferty niezakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji zostaną zniszczone.